Caillou, Meydan Merter AVM’de çocuklarla buluştu

02 Mayıs 2013 Perşembe

Meydan Merter AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı eğlenceleri kapsamında özel bir etkinlik gerçekleştirdi

caillou-meydan-merter-avmde-cocuklarla-bulustu

24 Nisan Çarşamba günü Meydan Merter AVM’de, çocukların çok sevdiği ve ilgiyle izlediği çizgi dizi Caillou ve arkadaşlarının konseri,  eğlenceli yarışmalar ve atölye çalışmaları ile minikler doyasıya keyifli bir gün geçirdiler. Meydan Merter AVM’de çocuklar için düzenlenen Caillou etkinlikleri  yarışmalarla başlayıp, Caillou ve arkadaşlarının konseri ile devam etti. Etkinlik kapsamında bir de Kukla Atölyesi gerçekleştirildi. Çocukların keyifli dakikalar geçirdikleri konser, eğlenceli yarışmalar ve atölye çalışmaları ile sona erdi.

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya “Tüm çocuklarımız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda AVM’de  unutulmayacak saatler geçirdiler.Caillou ile hazırladığımız keyifli etkinliklerimiz büyük ilgi gördü” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri