Çakallarla dans ekibi Nata Vega Outlet’teydi

12 Aralık 2012 Çarşamba

Yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği Şevket Çoruh, Timur Acar, Didem Balçın, İlker Ayrık ve Murat Akkoyunlu gibi oyuncuların rol aldığı Çakallarla Dans II ekibi geçtiğimiz günlerde Nata Vega Outlet ziyaretçileri ile bir araya geldi

cakallarla-dans-ekibi-nata-vega-outletteydi

7 Aralık Cuma günü vizyona giren filmin oyuncularından Timur Acar, Didem Balçın, yönetmen Murat Şeker ve filmin senaristi Ali Tanrıverdi’nin katılımıyla 9 Aralık Pazar günü Nata Vega Outlet’te gerçekleşen söyleşi ve imza günü etkinliğine ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

Filme gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getiren yönetmen Murat Şeker, film sinemada izlenir diyerek izleyicileri korsana karşı durmaya davet etti. Film karakterlerinden çeşitli anekdotların paylaşıldığı söyleşinin ardından ekip imzalı kart postal dağıtarak sevenleri ile bol bol fotoğraf çektirdi.

“Hastasıyız Dede” repliği ile hafızalara kazınan ve merakla beklenen Çakallarla Dans II, ilk üç gününde sinemaseverlerden beğeni toplayarak hafta sonu en çok izlenen filmlerden oldu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri