Capacity, Perakende.org kurumsal üyeliğini yeniledi

05 Nisan 2013 Cuma

Türkiyenin ilk online perakende haber portalı Perakende.org ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi de girdi

capacity-perakendeorg-kurumsal-uyeligini-yeniledi

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına İstanbul’un 3’üncü bölgesi olarak tanımlanan Bakırköy’ün en büyük alışveriş merkezi olan Capacity de girdi. Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

Capacity, Uzman İnşaat, Keleşoğlu İnşaat, Kameroğlu İnşaat, Gül İnşaat, Beyaz İnşaat ve Zirve İnşaat ortaklığında Kasım 2007 döneminde tüm Bakırköy ve İstanbulluların hizmetine girdi. Proje müellifliğini ve mimari tasarımını Mimar Muammer Bakır’ın üstlendiği ve dünyaca ünlü İngiliz mimarlık ofisi Chapman Taylor’dan da danışmanlık alınan Capacity, her biri ayrı bir yaşam alanı olarak tasarlanmış olan son derece geniş katları, ferah ve şık mimarisi ile de pazar paydaşlarından farklı bir konumda değerlendiriliyor.

Bakırköy’ün merkezinde yer alan Capacity, Türkiye’nin en seçkin ve popüler alışveriş merkezleri arasındaki yerini, Kasım 2007 döneminde kapılarını açtığı dönemde alarak üst düzey marka karması ve özgün çizgisiyle hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayarak yıllık ortalama 22 milyon kişiyi misafir etmenin gururunu yaşıyor.

İstanbul’da yer alan AVM’ler arasında tek ve benzersiz olan bir interaktif havuza sahip olan Capacity, farklı büyüklükte 200 mağazası ve 217 markası, 2 bin 500 araçlık otoparkı, 133 bin metrekarelik kapalı alanı, son teknolojiye sahip 9 adet salonu ve toplam bin 500 koltuk kapasiteli sineması ile Bakırköy ve çevre semtlerden gelen misafirlerinin adeta buluşma noktası. Her alanı ayrı bir yaşam alanı olarak tasarlanmış olan alışveriş merkezi, bölgede ilk ve sadece Capacity’de bulunan çeşitli markaları ve marka karmasının bünyesinde yer alması nedeniyle bölgenin çekim merkezi konumunda.

Bakırköy’ün tam kalbinde hizmet veren Capacity’de yer alan Kitchenette, Chocolate ve Midpoint gibi popüler zincir restoran ve kafelerin gece 2.00’ye kadar açık olması bölgede ilk olma özelliğini taşıyor. Marka karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile hem alışverişin hem de eğlencenin merkezi olan Capacity, sergileri, özel günler için hazırlanan farklı aktiviteleri ile modaa, teknoloji, eğlence ve lezzetin  Bakırköy’de merkezi olmaya devam ediyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri