Capacity Survivor Semih’i konuk edecek

04 Ekim 2016 Salı

Semih Öztürk, Survivor’dan sonra Türkiye’de ilk kez Capacity’de hayranlarıyla buluşacak

capacity-survivor-semihi-konuk-edecek

Milyonları ekran başına kitleyen popüler yarışma programı Survivor’un en dikkat çeken yarışmacısı olan Semih Öztürk, programın ardından ilk kez alışverişin ve yaşamın merkezi Capacity’de sevenleriyle buluşacak.

İmza attığı müzik ve sohbet dolu organizasyonlar ile ziyaretçilerine keyif dolu anlar yaşatan Capacity, 4 ay süren zorlu yarışın ardından geçtiğimiz Haziran ayında muhteşem bir final ile sezonu kapatan Survivor’ın yıldızı isimlerinden Semih Öztürk’ü ağırlayacak.


Başladığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekerek binlerce hayran kitlesi oluşturan Semih Öztürk, 9 Ekim Pazar günü saat 15.00- 16.00 saatleri arasında düzenlenecek imza günü aracılığıyla sevenleriyle bir araya gelecek. Semih Öztürk hayranları, kendisiyle sohbet edebilme ve fotoğraf çektirebilme şansı yakalayacak. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri