Carrefour Bursa AVM’de bayram karnavalı

23 Ekim 2012 Salı

Carrefour Bursa AVM her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da çocuklara birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler düzenleyecek.

carrefour-bursa-avmde-bayram-karnavali

Bayram coşkusunu arefe gününden itibaren yaşatacak olan Carrefour Bursa AVM’de 24-28 Ekim günlerinde karnaval tadında etkinlikler gerçekleşecek. Alışveriş merkezine gelecek çocuklara bayram şekeri ikram edilecek. Bayram kartı hazırlama, harçlık kesesi yapımı, ebru sanatı ve kaligrafi atölye çalışmaları, keman adamlar, illüzyonist Doruk Ülgen’in akıllara durgunluk verecek gösterisi bayrama renk katacak.

Carrefour Bursa AVM misafirleri 27 Ekim Cumartesi günü 16.00-17.00 saatleri arasında Küba müzik grubunun kendileri için hazırladığı özel programını izleyebilecekler. 28 Ekim Pazar günü saat 16.00’da misafirleri Yetenek Sizsiniz yarışmasının yıldızı, akıllı köpek Tarçın karşılayacak. Kutay Özkan ve akıllı köpeği Tarçın’ın gösterisi izleyenleri şaşırtacak. Aynı gün 17.00-19.00 saatleri arasında da trio müzik dinletisi gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri