Carrefour Bursa AVM’den ramazan hediyesi

03 Temmuz 2013 Çarşamba

Carrefour Bursa AVM, 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Shop&Win sahiplerine Alfa Romeo Giulietta kazanma fırsatı sunuyor

carrefour-bursa-avmden-ramazan-hediyesi

Yönetimi Cefic Türkiye tarafından yapılan Carrefour Bursa AVM’den 3 Temmuz – 3 Eylül günleri arası 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Shop&Win sahipleri Alfa Romeo Giulietta çekilişine katılmaya hak kazanıyor.

Avantaj, kampanya, indirim, puan, hediye çekleri ve promosyon fırsatları sunan Shop&Win’le alışverişler puana, puanlar da anında paraya dönüşüyor. Shop&Win kartı olmayanlar ise Carrefour Bursa AVM’den çok kısa bir sürede sahip olabiliyor. Shop&Win kartı sahipleri, Carrefour Bursa AVM’deki mağazaların sunduğu özel indirimler, promosyonlar, hediye çekleri, çekiliş kampanyaları ve özel etkinliklerden yararlanabiliyor.

Ramazan ayında geleneksel ramazan eğlenceleri kapsamında Carrefour Bursa AVM’de “Karagöz ile Hacivat”, “Sihirbaz Gösterisi”, “Kukla Show”, “Fasıl”, “Orta Oyunu” ve birçok renkli  etkinliklerin yanı sıra 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Shop&Win sahipleri Alfa Romeo Giulietta çekilişine katılmaya hak kazanıyor.

Yerli ve yabancı 131 markaya ev sahipliği yapan Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu, bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla, geniş yemek ve çocuk oyun alanlarıyla  Bursa’da yalnız alışverişin değil aynı zamanda eğlencenin de merkezi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri