Carrefour Bursa Berna Laçin’i ağırlayacak

05 Mayıs 2015 Salı

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde ünlü oyuncu ve sunucu Berna Laçin’i Kızı Ada ile birlikte ziyaretçileri ile buluşturuyor

carrefour-bursa-berna-lacini-agirlayacak

Ünlü oyuncu ve sunucu Berna Laçin, Banu Noyan organizasyonuyla 10 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da kızı Ada ile birlikte Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile söyleşi gerçekleştirecek. Söyleşinin ardından Carrefour Bursa AVM ziyaretçilerine özel imza günü gerçekleşecek.

Anneler Günü kapsamında düzenlenecek etkinlikte ziyaretçiler Berna Laçin kızı Ada ile birlikte fotoğraf çektirebilecek. Berna Laçin ve kızı Ada’nın anne-kız ilişkileri ile ilgili konuşma yapacağı etkinliğe tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetli.

1990 yılından beri oyunculuk yapan Berna Laçin, Sevdiğim Adam, Yarına Gülümsemek, İlk Aşk, Böyle mi Olacaktı, Evdeki Yabancı, Belalı Baldız, Aşk Ekmek Hayaller gibi ses getiren porjelerde oyuncu olarak yer aldı. Afife Tiyatro Ödüllerinde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülüne sahip olan Laçin, Çocuktan Al Haberi adlı çocuk programında sunuculuğu ile büyük başarı elde etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri