CarrefourSA Bayrampaşa’dan eğlenceli 23 Nisan etkinlikleri

18 Nisan 2014 Cuma

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında 19-20 Nisan günlerinde tüm çocukları "Hayvanat Bahçesi "etkinliğinde buluşturacak

carrefoursa-bayrampasadan-eglenceli-23-nisan-etkinlikleri

CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi’nde saat 14.00’te başlayacak aktivitede; çitler, sarmaşıklar ve hayvan figürleri ile süslenecek alanda kurulacak hayvanat bahçesi alanında çocuklar hem hayvanları tanıyacak hem de eğlenecek. Etkinlik kapsamında moderatör aktivite alanındaki hayvanları çocuklara tanıtırken hayvan sesleriyle desteklenen müzikle de hayvanat bahçesi atmosferi oluşturulacak.

CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çeşitli atölyeler de düzenleyecek. Tavşan Kumbaram, Ördek Puzzele, Tavşanın Büyük Kulakları ve Renkli Tellerden Hayvanlar atölyelerine tüm minik ziyaretçiler davetli.

23 Nisan’da ise animatörler ve palyaçoların çocuklara eğlenceli yarışmalar ve etkinlikler düzenleyeceği CarrefourSA Bayrampaşa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan saat 15.00’te başlayacak Kukla Tiyatrosu ile tüm minik ziyaretçilerine keyifli bir 23 Nisan sunacak.

2003’te ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen CarrefourSA Bayrampaşa AVM, ziyaretçilerine ücretsiz 600 araçlık açık ve bin 352 araçlık kapalı otoparkı, bebek bakım odası, mescit ve engelli hizmetleriyle rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri