CarrefourSA, DTC markasıyla ciro artışı hedefliyor

01 Kasım 2012 Perşembe

CarrefourSA’nın taze gıda markası Doğa Tat Carrefour’un (DTC) ürün çeşitliliği arttı. Meyve ve sebzelerden su ürünleri ve ekmeğe kadar 25 farklı doğal ürünü Türkiye’nin en iyi üretim bölgelerinde kontrollü tarım metotlarıyla yetiştirerek tüketicilere sunan CarrefourSA, proje kapsamında yerli üreticilere de destek sağladı. Yeni bir konsept oluşturduklarını belirten CarrefourSA Kurumsal İlişkiler ve Hukuk Direktörü Merter Özay, DTC ile ciddi bir ciro artışı beklediklerini dile getirdi

carrefoursa-dtc-markasiyla-ciro-artisi-hedefliyor

CarrefourSA’nın tüketici sağlığını projenin merkezine koyarak 2003 yılında başlattığı Doğa Tat Carrefour projesi doğrultusunda bugün, meyve ve sebze, balık ve ekmek gibi ana gıda maddeleri altında, raflarında 25 farklı ürünü tüketicileriyle buluşturuyor.

“Doğa Tat Carrefour projesini, gıda alanında ilerleyen bir proje olmasının yanı sıra Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan tarımın gelişimini ve yerli üretimi destekleyen bir proje olarak görüyoruz” diyen Merter Özay, “Kurduğumuz güvenilir ve uzun soluklu ortaklıklar ile iş birliği gerçekleştirdiğimiz üreticilerimizin üretim süreçlerinde sürdürülebilir bir gelişim göstermelerini hedefliyoruz. Suni ve katkılı ürünlerin arttığı bir dönemde her şeyiyle doğal olan ürünleri CarrefourSA mağazalarındaki raflarda sunmayı bir sosyal sorumluluk projesinden öte Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek genç nesillerin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmayı bir görev olarak görüyor, bu doğrultuda da Doğa Tat Carrefour ürünlerinin geleceğe taşıyacak iş ortaklıklarını günden güne artırıyor, ürün gamımızı geliştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Merter Özay: Proje, Carrefour’un Türkiye’de kalıcı olduğunu gösteriyor
DTC markasının ürün gamını geliştirdiklerini, 10 olan ürün sayısını 25’e çıkardıklarını ve bu bağlamda yeni anlaşmalar yaptıklarını kaydeden Özay, CarrefourSA’nın Türkiye’den çekileceği söylentilerine “Yapmış olduğumuz proje gösteriyor ki Carrefour Türkiye’de varlığını sürdürecek. 250 mağazayla perakende sektöründe yer alıyoruz. Yatırımlarımız devam edecek ” sözleriyle yanıt verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri