CarrefourSA Karşıyaka’da okul öncesi eğitim

10 Eylül 2013 Salı

CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi, İzmir Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği işbirliğiyle AVM içinde düzenlenecek olan okul öncesi eğitim fuarında çocuklarla buluşuyor

carrefoursa-karsiyakada-okul-oncesi-egitim

CarrefourSA Karşıyaka AVM, 12-13-14-15 Eylül günlerinde saat 15.00–19.00 arası okul öncesi eğitim fuarında birçok etkinlik gerçekleştiriyor.

Çocuklara yüz boyama ile başlayacak olan etkinlik, atölyelerle devam ediyor. Bilim atölyesinde çocuklar deneyler yaparak doğayı ve bilimi keşferken, macera atölyesinde yolculuklara çıkılıyor. Ayrıca etkinlik kapsamında gün boyu animasyonlar ve sürpriz etkinlikler düzenleniyor.

Düzenlenen etkinliklerin sonunda ziyaretçiler çeşitli ürünlerde kazanıyor. 12 Eylül Perşembe günü saat 15.00 itibari ile CarrefourSA Karşıyaka AVM içinde LCW yanında başlayacak olan fuara katılım ücretsiz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri