CarrefourSA’dan yeni yıla özel lezzetler

16 Aralık 2013 Pazartesi

CarrefourSA, yılbaşı için hazırladığı dört çeşit hediye sepetini avantajlı fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunuyor

carrefoursadan-yeni-yila-ozel-lezzetler

CarrefourSA, yılbaşında sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen ziyaretçileri için dört farklı yılbaşı sepeti hazırladı. Her bütçeye ve farklı ihtiyaca uygun olarak hazırlanan “Klasik”, “Premium”, “Gurme” ve “Prestij” yılbaşı sepetleri 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla çeşitli ürünleri bir arada sunuyor.

Yılbaşı sepetlerinin yanı sıra 50 TL ve 100 TL değerindeki “Hediye Kart”lar ile CarrefourSA müşterileri sevdiklerine binlerce ürün arasından seçme özgürlüğü ile keyifli bir alışveriş hediye ediyor.

CarrefourSA sofralara konuk oluyor
CarrefourSA, 2014 yılını özel kütük pastası ve yılbaşı sofraları için özel hazırlanmış hindi dolması ile karşılıyor. CarrefourSA mağazalarında özel olarak üretilen 6-8 kişilik özel kütük pastanın fiyatı 13,90 TL iken, doldurulmuş hindi 89,90 TL’den müşterilerin beğenisine sunuluyor. Hindi siparişleri, 30 Aralık’a kadar CarrefourSA Hipermarketleri’ndeki hazır yemek reyonlarından verilebiliyor.

CarrefourSA’dan talih kuşu
CarrefourSA, Milli Piyango yılbaşı bilet satışları ile müşterilerine yılbaşı çekiliş heyecanı da sunuyor. Elektronik, mobilya ve giyim ürünleri ile hediye seçeneklerini artıran CarrefourSa, birbirinden farklı yılbaşı süsleri ve 8,90 TL’den başlayan fiyatlarla geleneksel çam ağacı çeşitleriyle de ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri