CarrefourSA’nın “Dost Hareketi” kazananı belli oldu

23 Ekim 2017 Pazartesi

Perakende sektörünün öncü markalarından CarrefourSA’nın insanların en yakın dostları kedi ve köpekler için düzenlediği yarışmanın kazananları belirlendi. Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlenen carrefoursadosthareketi hashtag’i ile sosyal medya üzerinden yaklaşık 3 bin fotoğraf yarışmaya başvurdu

carrefoursanin-dost-hareketi-kazanani-belli-oldu

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki, Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, sevimli dostlar için iki gün boyunca devam eden bir yarışma düzenledi. Evcil hayvanları (kedi, köpek) ile birlikte çekilmiş fotoğrafların, #carrefoursadosthareketietiketiyle sosyal medyada paylaşıldığı yarışmaya yoğun ilgi gösterildi.

 

Haykonfed ile başlattığı “Dost Hareketi” projesi ile sahipsiz sokak hayvanlarına gıda desteği sağlayan ve hayvanların güvenli bir ortamlarda yaşaması için Haykonfed ile çalışmalar yürüten CarrefourSA, Dost Hareketi projesi çerçevesinde faaliyetlerine devam ediyor. Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde gerçekleştirdiği kampanyalar ile hayvanseverlerin yanında olmaya devam eden CarrefourSA, sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere 1 yıllık, 6 aylık ve 3 aylık mama hediyeleri verdi.

 

CarrefourSA jürisi tarafından, 10-13 Ekim tarihleri arasında değerlendirilen fotoğraflar sonucunda birinci İstanbul ilinden Arif Özdemir oldu. Bir yıllık köpek mama hediyesi kazanan yarışmanın galibini Zonguldak ilinden Gülcan Köroğlu takip etti ve altı aylık kedi mamasını kazandı. Dost Hareketi yarışmasına İstanbul’dan katılan ve üçüncü olan Tülay Oskay ise CarrefourSA’dan üç aylık kedi mamasına hak kazandı.

 

Evcil hayvanların barınması ve ihtiyaçlarının karşılanması için Türkiye genelindeki mağazalarında yenilebilir tüketim fazlası ürünleri HayKonfed’in belirlediği temsilciliklere gönderen CarrefourSA, hem yiyeceklerin imha edilmesini engelliyor hem de sahipsiz hayvanların beslenmesini sağlıyor.

 

“Dost Hareketi” projesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki yenilebilir tüketim fazlası ürünleri sahipsiz sokak hayvanlarıyla paylaşan CarrefourSA, kedi ve köpeklerin en iyi koşullarda yaşaması için en kaliteli ürünleri en uygun koşullar ile müşterilerine sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri