CCİ CEO’suna önemli ödül

20 Kasım 2014 Perşembe

En iyi işveren olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Coca-Cola İçecek’in CEO’su Burak Başarır, şirketin her kademesinde uygulanan eğitim ve gelişim çalışmalarında gösterdiği liderlik ile iş dünyasının en itibarlı ödüllerinden birine sahip oldu

cci-ceosuna-onemli-odul

Coca-Cola İçecek’in CEO’su Burak Başarır, dünyanın en saygın eğitim ve konferans organizasyonları arasında yer alan IQPC’nın düzenlediği Corporate University Best in Class (CUBIC) Awards jürisi tarafından, “Learning Leader of the Year” (Yılın Öğrenme Lideri) kategorisinde ödüle layık bulundu. Başarır bu ödülle 20 yıldır düzenlenen organizasyon tarafından ödüllendirilen ilk Türk unvanına da sahip oldu.

Türkiye’den ödüle layık görülen ilk kişi olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başarır, “Çalışanlarımız şirketimizin başarısına katkı sağlayan en önemli unsur, o nedenle çalışanlarımızı en değerli kaynağımız olarak görüyoruz ve onların gelişimi ve memnuniyeti için çalışıyoruz. Aynı şekilde bu ödülü de tüm çalışanlarımızın katkılarıyla kazandık. 10 ülkede 23 fabrika ve 11 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren bir şirket olarak öğrenmenin ve çalışan gelişiminin başarımızın sürdürülebilirliğini sağlamak için en önemli etkenlerden biri olduğunu biliyoruz. 2020 vizyonumuz çerçevesinde global ölçekte başarı sağlayabilecek liderlere sahip olmak ve onların gelişimlerini sağlamak CCİ’nin ana öncelikleri arasında yer alıyor. Çalışanların gelişiminde öncü bir firma olma hedefimiz ve 2020 vizyonumuz doğrultusunda öğrenme ve geliştirme programlarımıza kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

CUBIC Awards performans ve sonuçla ilgili çeşitli kategorilerde mükemmelliğin standartlarını belirleyen ve öğrenen organizasyonları onurlandırmak, takdir ve teşvik etmek amacıyla veriliyor.  “Learning Leader of the Year” kategorisinde ise gelişime en fazla önem veren, öğrenen bir kurum kültürü yaratılmasını destekleyen, eğitim ve gelişim aktivitelerini sahiplenerek kurum içinde bu alanda kişisel sorumluluk üstlenen liderler ödüllendiriliyor.

Tüm dünyada konferans ve eğitim programları düzenleyen IQPC, iş dünyasında saygınlığı ile öne çıkıyor. 15’i aşkın ülkede ofisi olan IQPC, 33 farklı sektöre özel hizmet veren dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alıyor. Her yıl dünya çapında yaklaşık 2 bin konferans, seminer ve gelişim programı düzenleyen kuruluş, dünyanın en iyi kurumlarının ödüllendirildiği CUBIC Awards programını 20 yıldır sürdürüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri