Cefic, tatilde 500 bin çocuğu eğlendirecek

24 Ocak 2014 Cuma

Cefic tarafından yönetilen 8 alışveriş merkezi yarıyıl tatilinde toplam 500 bin çocuğa keyifli bir tatil sunmayı hedefliyor. Carrefour İçerenköy, CarrefourSA Ümraniye, CarrefourSA Bayrampaşa, Carrefour Haramidere, Carrefour Ankara, Carrefour Bursa, Carrefour İzmit ve Palm City Mersin alışveriş merkezleri tatilde çocuklar için birbirinden keyifli aktivitelere ev sahipliği yapacak

cefic-tatilde-500-bin-cocugu-eglendirecek

CarrefourSA İçerenköy’de 25-26 Ocak günleri 12.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliklerde tiyatro gösterisi, yarışmalar, jonglör, illüzyon ve daha birçok aktivite de yer alacak. 1-2 Şubat günlerinde ise Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde hayvanat bahçesi etkinliği gerçekleştirilecek.

Hayvanların maskotlarının yer alacağı hayvanat bahçesi içerisinde çeşitli oyunların oynatılacağı etkinlikte bu konsepte uygun olarak çocuklara hayvanları tanıtmaya yönelik atölye ve drama çalışmaları da gerçekleştirilecek. Carrefour İzmit Alışveriş Merkezi’nde ise 25-26 Ocak haftası başlayacak etkinlik 8-9 Şubat haftasına dek her haftasonu çozuklarla buluşacak.

Ninja Kaplumbağalar’dan sürpriz hediyeler
Ninja Kaplumbağalar’ın sevilen karakterleri Leonardo ve Raphael, Ninja Karavanları ile Palm City Mersin, Carrefour Haramidere ve CarrefourSA Ümraniye’de çocuklarla buluşacak. 25-26 Ocak’ta Palm City Mersin’de başlayacak etkinliklerde çocuklar, “Ninja Olmak” için workshopa katılacak, Leonardo ve Raphael ile tanışacak ve fotoğraf çektirebilecek. Fotoğrafların anında hediye edildiği etkinlikte çocuklar ninja olmanın keyfini yaşayacak.

Etkinlikte dağıtılacak göz bantları da Ninja Kaplumbağalar tarafından çocuklara hediye edilecek. Ninja Kaplumbağalar Palm City Mersin’in ardından, 1–2 Şubat’ta Carrefour Haramidere’de ve 8–9 Şubat’ta CarrefourSA Ümraniye’de çocuklarla buluşacak.

Çocuklara özel bilim atölyesi
CarrefourSA Ümraniye ve CarrefourSA Bayrampaşa’da eşzamanlı olarak başlayacak bilim atölyeleri 25 Ocak’ta kapılarını ziyaretçilerine açıyor. CarrefourSA Ümraniye’de 25 Ocak’ta başlayacak olan etkinlik 2 Şubat’a kadar devam ederken, CarrefourSA Bayrampaşa’da ise 25 Ocak – 9 Şubat günleri arasında gerçekleşecek.

Bilim atölyelerinde çocuklar; gizemli maddeler atölyesi, hava mucitler atölyesi, minik mucitler atölyesi, mevsimler atölyesi, eğlenceli asitler atölyesi, uzay atölyesi, fosil atölyesi ve doğal afetler atölyesi ile ilginç deneyler yapmanın keyfini çıkaracak. Atölyelerin yanı sıra çocuklar birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansını da yakalayacak.

La Fontaine masal diyarı Ankara’da
Carrefour Ankara AVM’de 25 Ocak Cumartesi günü başlayacak olan etkinliklerde La Fontaine masal diyarı, sihirbazlık kursu, oyun adası ve kardan adam tiyatrosu aktiviteleri gerçekleştirilecek. Carrefour Ankara AVM birbirinden eğlenceli etkinlikler ile 9 Şubat Pazar gününe kadar tüm çocuklara keyifli bir yarıyıl tatili için kapılarını açacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri