Çelikkayalar’dan görkemli açılış

18 Mayıs 2015 Pazartesi

Çelikkayalar Konya’nın Meram İlçesi Dr. Ahmet Özcan Caddesi’ndeki 11'inci mağazasının resmi açılışını gerçekleştirdi

celikkayalardan-gorkemli-acilis

Çelikkayalar AVM, marketler zincirine bir yeni halka daha ekledi. Konya’nın Meram İlçesi Dr. Ahmet Özcan Caddesi’nde farklı bir konseptte hazırlanan 11’inci şube, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa Konya Valisi Muammer Erol, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Ak Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, Konya Ticaret Odası Başkanı (KTO) Selçuk Öztürk, Ak Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, CHP Konya İl Başkanı Bekir Yetiştirici, Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Çelikkayalar AVM Genel Müdürü Ali Kaya, 11’inci şubeyi halka buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Yaklaşık 600 metrekare büyüklüğünde olan yeni şubede 30 personelle hizmet verileceğini belirten Kaya, “Çelikkayalar ailesi olarak 2014 yılında 370 kişiyi istihdam ederken, bugün itibariyle sayımız 420 kişiye ulaşmıştır. Türkiye ve Konya ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamaktayız. Şubemizde Çelikkayalar'ın marka olmasında büyük önem arz eden şarküteri ve manav grupları en kaliteli ve en uygun fiyatla müşterilerimizi bekliyor. Ayrıca marketimiz içerisinde Yatağanlı Osmanağa ile sıcak ekmek ve unlu mamullerdeki kalite de halkımızla buluşuyor.” dedi.

Konya ekonomisi her anlamda güçleniyor
Çelikkayalar Ailesi olarak "Bu Şehrin Markası" sloganıyla Konya'ya hizmet ettiklerini belirten Ali Kaya, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Konya'da kazanıp Konya'ya yatırım yapıyoruz.  Çelikkayalar, 2015 yılında da yatırımlarına devam edecek.  20 gün sonra Meram İlçesi Yaka Bölgesi Sivaslı Ali Kemal Caddesinde yeni mağazamızı hizmete sunacağız. Mağazamız konsept bir mağaza olacak. İçerisinde peynir, taze kaymak, tereyağı üretiminin yanında, Yatağanlı Osmanağa fırını ile sıcak ekmek ve unlu mamul üretimi yapılacak. Yaka Mağazamız toplamda bin 400 metrekare alana sahiptir” dedi.

Yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini anlatan Kaya, Ramazan ayı öncesi Selçuklu ilçesi Yazır bölgesinde yeni bir mağazayı da bünyelerine katarak şube sayısını artıracaklarını kaydetti. Daha sonra kürsüye gelen Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ise Kaya Ailesine övgüler yağdırdığı konuşmasında yeni şubenin hayırlı olmasını diledi.

Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk de “Bizim en mutlu olduğumuz anlar bu tür işletmelerin açılışında bulunduğumuz anlardır” dedi. Mesut-Ali Kaya kardeşlere yaptıkları çalışmalardan dolayı KTO olarak teşekkür ettiklerini ifade eden Öztürk, “Kendileri, perakendecilik sektörünün, devlerin eline geçeceğinin söylendiği bir dönemde yerel bir markanın neleri başarabileceğini gösterdiler. Tebrik ediyorum.  Konya ekonomisi her anlamda güçleniyor” dedi. Ak Parti Konya İl Başkanı Musa Arat da Çelikkayalar Ailesinin Konya’ya ve ekonomiye katkıda bulunmaya devam ettiğini belirterek, helal ve bol kazançlar temenni etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri