Çelikkayalar'dan Torku Konyaspor’a önemli destek

24 Mart 2016 Perşembe

Torku Konyaspor'a Çelikkayalar AVM'nin desteğiyle son model yeni bir otobüs alındı

celikkayalardan-torku-konyaspora-onemli-destek

Otobüsün alınmasında büyük desteği olan Çelikkayalar AVM'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kaya, şehrin markası olan Torku Konyaspor'a destek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Kaya: “Çelikkayalar olarak bu şehirde hizmet eden, Konya'dan kazandığını yine bu şehre yatırım olarak döndüren bir kuruluşuz. Bu bağlamda şehrin değerlerine de sahip çıkıyoruz.” dedi.


Konya'nın artık bir spor şehri olduğunu ifade eden Kaya, yeni stadyum, kulübün elde ettiği başarılar ve halkın fair-play ruhu içerisinde centilmence takımına sahip çıkmasının bunun en önemli göstergesi olduğunu belirtti. Mesut Kaya: “Şehrimize muhteşem bir stat kazandıran Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Akyürek'e Çelikkayalar Ailesi adına çok teşekkür ediyorum. Gerçekten tüm dünyada örnek gösterilen bir eser ortaya çıktı. Büyük Konyaspor taraftarı da şehrine ve stadına sahip çıkarak bu güzel eserin hakkını vermiştir. Biz de şirket olarak her daim takımımızın yanında olduk. Kardeşim Ali Kaya, 5 dönemdir Torku Konyaspor yönetiminde yer alıyor. Şahsım olarak da kulübe gereken desteği vermeye çalışıyorum. Çelikkayalar'ın yönetim kurulunda Torku Konyaspor'a bir destek daha verme kararı aldık. Yeni otobüsün alımında kulübe büyük destek verdik. Konya'ya hizmet ediyoruz, halkımız da bize sahip çıkıyor. Biz de elimizden geldiği kadar şehrimizin değerlerine sahip çıkıyoruz. Sportif ve sosyal faaliyetlere elimizden geldiği kadar destek sağlıyoruz.” dedi.


Yeni otobüsün yeşil beyazlı kulübe hayırlı olmasını dileyen Mesut Kaya, sözlerini: “Takımımızın bu otobüsle nice başarılara yürümesini temenni ediyorum.” diye tamamladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri