Çocuk etkinlikleri Anatolium Ankara’da

09 Nisan 2014 Çarşamba

Anne babalar alışverişlerini yaparken, her hafta sonu çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan Anatolium Alışveriş Merkezi, Nisan ayında da çocukları sevindirecek aktivitelere ev sahipliği yapıyor

cocuk-etkinlikleri-anatolium-ankarada

Konu çocuklar olunca yaratıcılıklarının ve el becerilerinin gelişimini sağlayan etkinlikler yapmayı hedefleyen Anatolium, Nisan ayı etkinlikleriyle çocuklara yine güzel sürprizler yapacak. 12 – 13 Nisan’da “Kibrit Kutusundan Hayaller” etkinliği gerçekleşecek. 2 gün boyunca minik ziyaretçiler kibrit kutusundan kolye, ev, kumbara, kalemlik gibi istedikleri objeleri özgürce inşa edecek.

19-20 Nisan’da ise çocuklar “Çim Adam Atölyesi”nde kendilerine çimden küçük arkadaşlar yapmayı öğrenecek. 26-27 Nisan’da ise “Saksı Boyama ve Çiçek Dikim Atölyesi”nde çocuklar çiçek dikip, saksıları boyayacak.

Akids Çocuk Kulübü’nün bir de sürprizi var, çocuk etkinlikleri kapsamında her cumartesi saat 18.00’de Tiyatro Gösterisi minik izleyicilerini bekleyecek. Pazar günleri ise saat 13.00’de Kapla etkinliği devam ediyor.

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Ankara’da her hafta sonu çocuklara özel birbirinden renkli aktiviteler ile alışverişinin ritmini hızlandırıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri