Çocuklar, 23 Nisan’ı Forum Kapadokya’da kutlayacak

22 Nisan 2013 Pazartesi

Forum Kapadokya’nın minik ziyaretçileri, 23 Nisan’a özel gerçekleştirilecek etkinliklerle bayram coşkusunu doyasıya yaşayacak

cocuklar-23-nisani-forum-kapadokyada-kutlayacak

Forum Kapadokya’da Kardelen Kolejiile birlikte gerçekleşecek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, renkli ve eğlenceli anlara sahne olacak. Forum Kapadokya’da 23 Nisan kutlamaları, saat 12.00’da etkinlik alanında gerçekleşecek defileyle başlayacak.

Defilede, Forum Kapadokya’nın sevilen mağazalarından Kanz, Koton, LCW ve Mavi’nin 2013 İlkbahar-Yaz çocuk koleksiyonlarından kıyafetler sergilenecek. Defilenin ardından çocuklar, çocuk korosunun şarkılarına eşlik edecek, çocuk modern dans gösterileri eşliğinde eğlencenin tadını çıkaracak.

Forum Kapadokya, bayrama özel bir serginin açılışına da ev sahipliği yapacak. Çocukların Gözüyle Kapadokya Fotoğraf ve Resim Sergisi’nde çocukların çektikleri fotoğraflar ve çizdikleri resimler, Forum Kapadokya ziyaretçileriyle buluşacak. Açılışı saat 13.00’te yapılacak sergisi, 25 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri