Çocuklar yaratıcılıklarını Park Bornova’da konuşturacak

09 Eylül 2015 Çarşamba

Park Bornova Outlet Center’in hafta sonları düzenlediği çocuklara yönelik atölye çalışmaları 5 Eylül’den itibaren tekrara başladı

cocuklar-yaraticiliklarini-park-bornovada-konusturacak

Hafta sonları çocuklar için düzenlenen atölye çalışmalarının artık geleneksel hale geldiğini belirten Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel: “Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlar için düzenlediğimiz etkinliklerin eğlenceli ve öğretici olması en önemli hedefimiz. Aileler de çocuklarının sosyalleşmesini, yaratıcılıklarının gelişmesini arzu ediyor. Biz de etkinlik planlamamızda buna dikkat ediyoruz.” dedi.

AVM’Nin tek katlı olması nedeniyle güvenli olduğunu ve çocuklu aileler tarafından tercih edildiğini dile getiren Aysel Öztezel, “Outlet’in Gerçek Merkezi olarak çocuklarımızı aileleri ile birlikte büyütmekten,  onların gelişmelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.


Her hafta sonu uzman eğitmenler gözetiminde saat 14.00-16.00 arasında düzenlenen ve 5-12 yaş grubundaki tüm çocukların katılabileceği etkinlik programı şöyle:
5 Eylül Cumartesi: Üç boyutlu çalışmalar ve kaplumbağa yapımı
6 Eylül Pazar: Fotoğraf Makinesi ve resim çalışması
12 Eylül Cumartesi: 3 boyutlu çalışmalar ve kalemlik yapımı
13 Eylül  Pazar: şapka konulu kolaj çalışması
19 Eylül Cumartesi:  üç boyutlu çalışmalar
20 Eylül Pazar: Kolaj çalışması balık yapımı
26  Eylül Cumartesi: üç boyutlu çalışmalar ve tırtıl yapımı
27 Eylül Pazar: resim tamamlama ve kolaj çalışması


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri