“Damat”a kadın eli değdi

26 Ağustos 2014 Salı

21’inci yüzyılı güçlü kadınların çağı olarak gören Damat, Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliğiyle “Kadın Eli Değerse Dünya Değişir” adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirerek

damata-kadin-eli-degdi

Damat ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile hayata geçirilen “Kadın Eli Değerse Dünya Değişir” sosyal sorumluluk projesi için her biri kendi alanında ünlü ve güçlü kadınlar Damat smokinleri ile objektif karşısına geçerek koruncuklara el uzatıyor. Ayten Alpün, Balçiçek Pamir, Deniz Ülke Arıboğan, Didem Soydan, Esra Oflaz Güvenkaya, Fatoş Yalın, Gonca Vuslateri,Gül Gölge Saygı, Hülya Koçyiğit, Jehan Barbur, Jülide Ateş, Nebahat Çehre, Neslihan Demir Güler, Serra Yılmaz, Şahika Ercümen, Yonca Ebuzziya, Zeynep Özbatur ve daha pek çok sürpriz isim, Damat smokinleriyle ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz'ın objektifinin karşısına geçerek kadına, gücün ve iktidarın en az smokin kadar yakışacağını gösterdiler. Toplumsal alanda erkeğin güç sembollerini tek tek ele geçiren kadınlar, “Dünyayı kadınlar yönetseydi nasıl bir dünya olurdu?” sorusuna yanıt aradılar.

Tamer Yılmaz'ın objektifinden belgesel tadında çekilen fotoğrafların kahramanı olan kadınların yaşam öyküleri, bilinmeyen yönleri, moda ve sanatla olan ilişkileri, arşiv değeri taşıyacak özel bir kitabın sayfalarına yansıyor. Proje kapsamında hazırlanan kitap, ekim ayında gerçekleşecek olan fotoğraf sergisinde davetlilerin beğenisine sunulacak. 

“Kadın Eli Değerse Dünya Değişir” sosyal sorumluluk projesi vasıtasıyla Koruncuk Vakfı’na bağışta bulunan Damat,  kitap ve sergiden elde edilecek tüm geliri yine Koruncuk Vakfı’na aktaracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri