Danone’de Gamze Çuhadaroğlu’na ek görev

19 Nisan 2016 Salı

Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, mevcut görevine ek olarak, tüm Danone şirketlerinin belli birimleri arasında sinerji yakalamak üzere Entegrasyondan Sorumlu Genel Müdür rolünü aldı

danonede-gamze-cuhadarogluna-ek-gorev

Danone Türkiye, Sütlü Ürünler, Hayat Su, Nutricia Medikal Beslenme ve Nutricia Anne Bebek Beslenmesi şirketlerinin belli fonksiyonları arasında sinerji yakalamak üzere İş Destek Birimi oluşturdu. Buna göre her şirket, günlük faaliyetlerine mevcut şekilde devam ederken “finans”, “insan kaynakları”, “genel sekreterlik” ve “bilişim” alanlarını kapsayan İş Destek Birimi’ne deneyim ve bilgi birikimini aktararak, grup şirketleri arasındaki sinerjinin ve verimliliğin artırılmasına katkıda bulunacak.


Sürecin sağlıklı ve etkin şekilde devam etmesi için yapılan atamalar doğrultusunda Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye Genel Müdürü Gamze Çuhadaroğlu, mevcut görevinin yanı sıra Entegrasyondan Sorumlu Genel Müdürlük rolünü üstlenecek. Çuhadaroğlu, Nisan ayı itibariyle yeni görevine başladı.


Gamze Çuhadaroğlu kimdir?
İstanbul doğumlu Gamze Çuhadaroğlu, Boğaziçi İşletme bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Unilever’de başlayan kariyerine, çeşitli kategori ve ürünler için hem yerel hem de global görev görevler üstlenerek devam etti. Çuhadaroğlu, 2004 yılında Danone Anne Bebek Beslenmesi’nde Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başlayıp, 2008 yılında Genel Müdürlüğe terfi etti. Çuhadaroğlu, 2013 yılından bu yana Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye ve Orta Doğu Bölge Başkanı görevini yürütmekteydi.


Çuhadaroğlu, 2014 yılında Mediacat tarafından gerçekleştirilen Fark Yaratan Kadınlar sıralamasında Global Lider ödülüne layık görüldü. 2014’ten bu yana her yıl Ekonomist Dergisi’nin Türkiye’nin “En Güçlü 50 Kadın CEO’su” arasında gösterilen Çuhadaroğlu, 2016 yılında Fortune Dergisi’nin “En Güçlü 10 Global Kadın Lider” listesinde de yer aldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri