Dardenia’dan levrek çorbası

04 Şubat 2014 Salı

Balık tutkunlarının lezzet noktası Dardenia, özel bir tarifle hazırladığı levrek çorbasıyla bu keyifli anları sunuyor

dardeniadan-levrek-corbasi

Balık tutkunlarına farklı lezzet deneyimleri sunan Dardenia, kış mevsiminde sofraların vazgeçilmezi olan çorba ile de gönülleri fethediyor. Dardenia’nın kendi özel tarifiyle hazırlanan levrek çorbası, levrek, süt ve patatesle yapılıyor, baharatlarla tatlandırılıyor. Yanında limon ve kıtır krutonla servis edilen bu lezzet, sağlıklı bir öğünün ilk aktörü oluyor, tadıyla fark yaratıyor.

Dardenia tutkunlarının severek tükettiği levrek çorbası, katkı maddesi ve koruyucu içermiyor. Ege’nin leziz levrekleri, çorbaya benzersiz bir tat kazandırıyor, baharatlar ise lezzeti doruğa çıkarıyor. Dardenia, levrek çorbasının yanı sıra, balık ekmek, kalamar tava, midye tava, fish&chips ve tempura usulü sağlıklı kızartma yöntemiyle hazırlanmış atıştırmalıklar gibi farklı seçeneklerle de her damak tadına hitap ediyor.
 


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri