Deichmann yaz güneşini şehre getiriyor

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Stil ve modayı tasarımlarıyla bir araya getiren Deichmann, koleksiyonunda yer alan sandalet, terlik ve ayakkabı modelleriyle kadınların gönlünde taht kuruyor

deichmann-yaz-gunesini-sehre-getiriyor

Her tarza hitap edebilen marka Deichmann, sezonun en son trendleri arasında yer alan metalik yansımalar, çiçek desenler, Afrikan çağrışımlar, siyah ve beyazları kadınlarla buluşturuyor. Yazın vazgeçilmezleri olarak bilinen loaferlar, babetler, yüksek topuklular ve kovboy botlar markanın orijinal tasarımlarıyla bütünleşiyor. Baharın favori ayakkabı trendlerini gözler önüne seren marka, zahmetsiz şıklığı özgün modellerle bütünleştiriyor.

Deichmann her yerde
Güneşin sıcaklığını ayaklarda hissettiren kızgın kumlarda, kadınların istediği tek şey olan özgürlüğü Deichmann’ın sandalet ve terlik modelleri sunuyor. Rengarenk modellerin enerjisiyle sahilleri kasıp kavuran tasarımlar bu sezon kadınların gözdesi oluyor.

Rahatlığı ve şıklığı ön planda tutarak ayakkabı tutkunlarına birçok alternatif sunan marka, baharın enerjisini sokaklara taşıyor. Sneakerlar, spor ayakkabılar ve dolgu topuklular kadınların gündüz rahatlığından gece şıklığına geçişini kolaylaştırıyor.

Seyahat tutkunları için seçim kolaylığı sunarak seçeneklerini geniş tutan Deichmann, sandaletten terliğe, babetlerden loaferlara kadar uçsuz bucaksız olan ürün yelpazesiyle kadınları heyecanlandırıyor.

Moda dünyasının hitleri arasında yer alan lame ve dore ışıltıları zahmetsiz şıklığın anahtarını kadınlara sunuyor. Koleksiyonda deri detaylarla tasarlanan siyah ve beyaz kontrastlar da kadının çarpıcı ve feminen yanını ortaya çıkartıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri