Denizli Pekdemir Bereketli Outlet Center Mayıs’ta açılıyor

26 Şubat 2013 Salı

Kiralama hizmetleri NTS Danışmanlık tarafından yürütülen Pekdemir Bereketli Outlet Center, 25 bin metrekare kapalı, 13 bin 500 metrekare kiralanabilir alanıyla Mayıs ayında hizmet vermeye başlayacak

denizli-pekdemir-bereketli-outlet-center-mayista-aciliyor

Denizli’nin gelişen yüzü Bereketli’de Mayıs ayında açılması planlanan Pekdemir Bereketli Outlet Center, 25 bin metrekare kapalı, 13 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı ile yerel, ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Kiralama hizmetlerinin NTS Danışmanlık tarafından yapıldığı alışveriş merkezinin içinde şu anda hizmet veren Pekdemir Market ve Tekzen Yapı Market’in yanı sıra elektronik market, tekstil, fast food alanları, büyük açık teras alanı, oyuncak marketinin yer alması amaçlanıyor.

Bölgeye yaklaşık 750 kişilik istihdam sağlayacak olan Pekdemir Bereketli Outlet Center, ayda 350 bin, yılda 4 milyon 200 bin kişiyi ağırlamayı hedefliyor.

Denizli’nin parlayan yıldızı: Bereketli
Denizli'nin son yıllarda parlayan yıldızı olan Bereketli, çevre yolların tamamlanması, toplu konut projeleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının bölgeye yönelmesi ile birlikte Denizli nüfusunun önemli bir kısmını oluşturuyor.

Bereketli, Denizli Belediyesi’nin yapmış olduğu toplu konut projelerinin tamamını, TOKİ'nin ve özel sektörün yapmış olduğu toplu konut projelerinin önemli bir kısmını bünyesinde barındırıyor. Bu kapsamda Bereketli bölgesinde kamunun yapmış olduğu 10 bini aşkın konut, özel sektörün 2000 yılından bu yana farklı gelir seviyelerine hitap eden yaklaşık 10 bin hanelik projeleri ile bölgenin nüfusuna 80 bini aşkın kişi dahil oldu.

Mevcut nüfusun yanı sıra faaliyette bulunan Adalet Sarayı, Servergazi Devlet Hastanesi, Aydem Elektrik Dağıtım AŞ Genel Merkezi, TEDAŞ Genel Merkezi, Denizli Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü, özel ve kamu okulları ve yapım aşamasına gelmiş Denizli Bölge Hastanesi ile nüfus potansiyeli sürekli olarak artıyor.

Denizli Bereketli bölgesi İstanbul'da Ataşehir ilçesi gibi yüksek ve düzenli gelir düzeyine sahip yeni yapılanmaların yoğunlaştığı bir bölge konumunda bulunuyor.

Stratejik bir konuma sahip
Pekdemir Bereketli Outlet Center modern mimarisi ve geleneksel çizgileri bölgenin gelişimini ifade eden bir merkez konumunda. Bulunduğu stratejik konumu ile artan nüfus potansiyelinin yanı sıra halen 5 dakikalık ulaşım mesafesinde 150 bin kişiye yakın nüfusa hitap ediyor.

Günlük 8-9 bin kişi alışveriş yapıyor
Pekdemir Bereketli Outlet Center’de Tekzen Yapı Market 2 bin 100 metrekare, Pekdemir Çiftliği Süper Marketi ise 2 bin 100 metrekare ile faaliyetlerini sürdürüyor. Günlük 8 bin ile 9 bin kişi arasında müşteri Pekdemir Bereketli Outlet Center’de alışveriş yapıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri