Derbi, pizza zincirine yaradı

14 Nisan 2016 Perşembe

Berabere biten Galatasaray Fenerbahçe derbisinin tek galibi Domino’s oldu. Dev pizza zinciri, satışlarını ortalama bir güne oranla yüzde 30 artırdı

derbi-pizza-zincirine-yaradi

Heyecanla beklenen Galatasaray-Fenerbahçe derbisi ligin bitmesine kısa bir süre kala nihayet dün gece oynandı. Hızlı başlayan maç sonunda Arena’dan gol sesi gelmedi. Fakat dev karşılaşmadan galibiyetle çıkan, satışlarını ortalama bir güne göre yüzde 30 oranında artıran Domino’s Pizza oldu.

Sipariş oranları saat 18.00 itibarıyla yükselmeye başladı. 19.00’da ise zirve yaptı. Tok karnına ekran başına geçen taraflar, rahatça karşılaşmaya odaklandı. Ayrıca leziz Domino’s pizzalarına ulaşmak için en kolay yolu tercih etti ve hem mobilden hem de web’den siparişe yüklendi. Siparişlerin yüzde 35’i dijitalden verildi.

İstanbul zirvede
Karşılaşma iki dev İstanbul takımı arasında oynanınca, derbinin nabzının en hızlı attığı noktalar da yine İstanbul’daydı. Domino’s Pizza’nın siparişini en çok artıran şubeleri sırasıyla Ataşehir Girne Caddesi, Ümraniye Modoko ve Ziverbey oldu. Toplamda en fazla sipariş alan şubeler ise Kurtuluş, Göztepe Soyak ve Mecidiyeköy idi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri