Ankara PERDER’e destek ziyareti

27 Mart 2014 Perşembe

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Mustafa Altunbilek, Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Başdurak'ı ziyaret etti

ankara-perdere-destek-ziyareti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Başkanı Mustafa Altunbilek, kısa bir süre önce görevi devrettiği Ankara PERDER Başkanı Mehmet Ali Başdurak’ı makamında ziyaret ederek, başarılar diledi.

Federasyon olarak Ankara PERDER’in faaliyetlerini destekleyeceklerini ifade eden Altunbilek, “Sektörde uluslararası standartları yerleştirmek ve Türkiye'de perakendeciliğin gelişimine katkı sağlamak amacıyla el ele vereceğiz. PERDER üyelerinin desteğiyle sektöre artı değer katmaya devam edeceğiz” dedi.

Ankara PERDER Başkanı Başdurak’da aldığı görevi layıkıyla yerine getireceğini belirterek, şunları kaydetti,  “Ankara PERDER’i ve sektörümüzü daha iyi yerlere taşımak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bu bizim üyelerimize, derneğimize, federasyonumuza, sektörümüze ve ülkemize borcumuzdur. Derneğimiz kurulduğu günden bu güne birlikteliğin gücüyle önemli işler başarmıştır. Bu başarının devamı için üyelerimizin fikirlerine, yardım ve desteğine her zaman ihtiyacımız olacak.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri