PERDER’den anlamlı destek

23 Aralık 2014 Salı

İstanbul PERDER Yönetimi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışta bulundu

perderden-anlamli-destek

Kurulduğu günden bu yana sosyal sorumluluk çalışmalarına destek veren İstanbul PERDER, topladığı önemli miktardaki bağışı Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) bağışladı.

Toplanan bağışlar, WOW Convention Center’da düzenlenen Rüya ve Maskler dans gösterisi sonrasında yetkililere teslim edildi. TOFD’nin 16’ncı Kuruluş Yıldönümü’nde PERDER Yönetim Kurulu Üyeleri'nin her birinin katkılarıyla toplanan bağış, omurilik felçlilerinin bakımı için kurulan Hüsnü Ayık Özel Bakım Merkezi'nin ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

Ayrıca, TOFD'nin “Engelli Üretsin Doğa Kazansın” kampanyası kapsamında üretilen bez torbalar, PERDER üyeleri tarafından satın alınarak da kampanyaya destek verildi. TOFD Başkanı Ramazan Baş, İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu'ya İstanbul PERDER’in  bugüne kadar vermiş olduğu destekten dolayı plaket verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri