TPF, YZB 2012 sponsorlarını ağırladı

28 Kasım 2012 Çarşamba

TPF üyeleri, Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) organizasyonuna destek veren firma temsilcileriyle buluştu

tpf-yzb-2012-sponsorlarini-agirladi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu üyeleri, geçtiğimiz günlerde, Nisan ayında gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor(YZB) organizasyonu sponsorları ile kahvaltıda bir araya geldi. The İstanbul Edition Otel’de yapılan toplantı, bölge PERDER Başkanları ve sponsor firma temsilcilerinden oluşan 100’ün üzerinde katılımcıyla gerçekleştirildi. Katılımcılara, 2013 yılında beşincisi düzenlenecek olan YZB organizasyonu kapsamında sponsorluk ve stant satış görüşmelerinin başladığı bildirildi. Konferans içeriğiyle ilgili çalışmalarda, markaların görüşlerinin de değerlendirileceği belirtildi. YZB’nin, perakende sektörü için çok verimli bir organizasyon olduğu görüşünde birleşen firma temsilcileri, 2013 yılında gerçekleştirilecek olan organizasyonda da yer almak istediklerini iletti. Yerli zincirlerin öneminin her geçen gün arttığını dile getiren firma temsilcileri, bu gibi organizasyonların üretici ve perakendecilere yeni işbirliği ortamı sağladığını ifade etti.

Toplantıda konuşan Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Selamet Aygün, yerli zincirlerin üretici firmaların desteğini her zaman yanlarında hissettiğini belirterek, işbirliklerinin daha da geliştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

YZB 2012 sponsorları
Ana sponsorlar:  Coca Cola İçecek, Eczacıbaşı, Evyap, Sütaş, Unilever ve Ülker
Perakendenin Hayatı sponsoru: Hayat Kimya
Kurumsal sponsorlar: Eti, Fayda
İçecek Sponsoru: Nestle
Yemek sponsoru: Metin Helva
Resmi sponsorlar: Altıparmak, Aytaç, Bağdat, Banvit, Dalin, Düzey, Ofçay, Parex, Tadım, Yörsan
Oturum sponsorları: NCR, Nielsen, Ströer,
Destek sponsorları: Boer, Eker, Lila Kağıt, Pakmaya Reckitt Benckiser, Üçge


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri