Desa ile ışıltılı bir yaz

06 Haziran 2013 Perşembe

Yaz sezonunda birbirinden farklı moda trendlerinden esinlenerek yaratılan ışıltılı ayakkabı ve çantalar, Desa mağazalarında ve desa.com.tr adresinde

desa-ile-isiltili-bir-yaz

Bu sezonu vazgeçilmez moda akımlarından ışıltı ve parıltı Desa’nın yaz sezon koleksiyonunda kendini gösteriyor. Desa mağazalarında ve desa.com.tr online satış sitesinde yer alan ışıltılı ürünlerle siz de yaz aylarında “modada parlak bir döneme” adım atmaya hazırlanın.

Hiç kuşkusuz yaz gecelerinin vazgeçilmezleri elbette yaz partileri. Yaz partilerinde Desa’nın kuyruklu yıldızın arkasında bıraktığı ışıltılı tozlardan esinlenilerek tasarlanan metalik deri clutch ve yine bu ışıltıyı yansıtacak deri ve süet karışık  sandaletlerle “yıldız” siz olacaksınız.

Yaz sezonuna damgasını vuran parıltılı envelop, gümüş renk clutch, zarif ve ışıltılı metal zincirli çanta ve gece boyu dans etmek isteyenler için aynı zamanda şık da olabilen düz sandaletler oldukça iddialı. Alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınıyor ve ışıltı modasını yakından yaşamak istiyorsanız  www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını kaçırmayın. Desa markasının tüm yeni sezon gruplarını detaylı olarak inceleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri