Desa’dan trend yaratan çantalar

27 Eylül 2012 Perşembe

Deri giyim ve aksesuar modasında 40’inci yılını kutlayan Desa’nın 2012-2013 Sonbahar-Kış sezon çanta koleksiyonları moda severlerin beğenisine sunuluyor. İsmini Fethiye Körfezi’nde bulunan eski tarihi şehir Kyra’dan alan yeni sezon çantaları; şıklığı, rahatlığı ve modern tasarımı bir arada sunuyor

desadan-trend-yaratan-cantalar

Lüks giyim markası Desa, 2012-2013 Sonbahar-Kış yeni çanta koleksiyonunda yer alan “Kyra” modelleri ile şıklığı ve özgün tasarımları ön planda tutuyor. Eski zamanların doktor çantalarını andıran şekliyle, tüm çanta severlere nostalji yaşatan sapı ve modern tasarımı harmanlayarak yorumlanmış Kyra modelleri, günümüz kadınını kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

İsmini Türkiye’deki tarihi bir yerleşim yerinden alan “Kyra” model çantalar, 3 ayrı tasarımla satışa çıkıyor. Kroko baskılı Kyra’nın orta büyüklükteki modeli hem günlük hem de klasik kullanımıyla çok yönlü bir model olmanın yanı sıra, spor şıklığı yaratmak isteyenler için de çok uygun bir seçim. Daha büyük boyutlu olan “Kyra Superior” modeli ise daha çok çalışan kadına yönelik bir tasarım olarak vitrinlerdeki yerini aldı. i-Pad, laptop gibi çalışan kadınların her türlü ihtiyacını rahatlıkla koyabileceği bu geniş çanta iş kadınlarının şık ve kullanışlı çanta arayışlarını karşılaması amacıyla üretildi. Kyra’nın omuza asılan modeli ise hem gündüz hem de gece kıyafetleriyle uyum sağlıyor. Bu modelin askıları da metal içindeki “deri” formuyla dikkat çekiyor.

Ayrıca, alışveriş yapmak için vakitsizlikten yakınan moda tutkunları, www.desa.com.tr sanal mağazadan 7 gün 24 saat hizmet alabilme fırsatını yakalıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri