Dinozorlar Capacity AVM’de

31 Mart 2014 Pazartesi

Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden Capacity AVM, 03-13 Nisan 2014 tarihleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek “World of Dino” sergisi ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor

dinozorlar-capacity-avmde

Kuruluşundan bu yana her dönem çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatan Capacity AVM, 10 gün boyunca World of Dino etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dev robotik hayvandan oluşan sergide 8 metrelik T-Rex, Triceratops, Oviraptor, Maisaura ve yavruları, Dimetrodon, dinozor yumurtaları, T-Rex kafası, T-Rex kafası fosili ve binilebilen dinozorlar ile çocuklar heyecan dolu saatler yaşayacak. 03-13 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek serginin yanı sıra, 5-6 Nisan 12-13 Nisan hafta sonları 14.00-17.00 saatleri arasında dinozor resimleri boyama ve oyun hamuru atölyeleri gerçekleşecek. Etkinlik süresince çocuklara birbirinden sevimli ve ilgi çekici dinozor balonları dağıtılacak.

Çocukların yanı sıra yetişkinlerin de ilgisini çekecek World of Dino sergisi 03-13 Nisan tarihleri arasında Capacity AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri