Disneyland Talihlilerinin Rüya Tatili

02 Eylül 2009 Çarşamba

Paris ve Disneylandın büyülü ve eğlence dolu dünyasının kapıları, As Merkezin Haydi Disneylanda isimli kampanyasının talihlileri için açıldı bu kez Paris-Disneylandda 4 gece 5 gün boyunca masal gibi bir tatil yapan tam 12 kişi, Bursaya unutulmaz anılarla döndü.

disneyland-talihlilerinin-ruya-tatili
As Merkezin eğlence dolu kampanyası Haydi Disneylandanın şanslı isimleri Neslihan Erman Karlı, Mustafa Civelek ve Bekir Ak, aileleri ile birlikte gittikleri Paris-Disneylanddan döndü. Bursaya gelir gelmez soluğu As Merkezde alan Karlı, Civelek ve Ak, unutulmaz bir tatil geçirdiklerini belirterek, As Merkez yönetimine teşekkür etti.Parisin büyülü bir şehir olduğunu dile getiren Neslihan Erman Karlı, ailece sınırsız eğlencenin tadını doyasıya çıkardıklarını; Eiffel Kulesi, Opera Binası ve Opera Meydanı, romanlara ve filmlere konu olan Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Concorde Meydanı ve Zafer Takını gördüklerinde ise son derece heyecanlandıklarını anlattı.Sokaklarında masal dünyasının kahramanlarının dolaştığı Disneylanddan ayrılmayı hiç istemediklerini söyleyen Bekir Ak ise Hem çocuklarım hem eşim hem de ben As Merkez sayesinde çok güzel bir tatil geçirdik. Mickey Mouse ve Miniyle tanıştık. Kızım, Uyuyan Güzel ve Pamuk Prensesle, oğlum ise korsanlar ve kovboylarla oyunlar oynadı. Biz de masal dünyasına dahil olduk dedi.4 gece 5 gün boyunca her anı eğlence dolu bir tatil yaşadıklarını söyleyen Mustafa Civelek de Disneylandda yeniden çocuk olduk diyerek duygularını dile getirdi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri