Dockers’tan bayramlık indirim

06 Eylül 2016 Salı

Dockers’ta bayramlıkları renklendirecek, tatil sonrasında ise iş hayatına enerji katacak kampanya başladı

dockerstan-bayramlik-indirim

Dockers® bayram öncesinde indirim dönemini açtı. Dockers®’ta 5-19 Eylül günleri arasında ikinci ürüne yüzde 50 indirim uygulanacak. Böylece erkekler hem bayramı günün stilini yakalayan parçalarla çok şık geçirecek hem de tatilin ardından hız kazanacak iş hayatına hazırlık için gardıroplarını baştan ayağa yenileme fırsatı yakalayacak. Ofis şıklığının anahtarı, birbirinden rahat khaki’lerin yanı sıra, gömlekler ve tişörtler de hem iş hayatında, hem de hafta sonlarında veya keyifli bir sonbahar kaçamağında tarzıyla fark yaratıyor. Üstelik tüm bu parçalar şimdi indirim fırsatıyla çok daha çekici.


Mevsimler ve stiller değişse de, Dockers baki kalıyor. Bu yıl 30’uncu yaşını kutlarken, her ortama uygun, yüksek performanslı, şık ve tarz parçaları ile erkeklerin favorisi olmayı sürdürüyor. Özellikle havaların hızla değiştiği bugünlerde Dockers®’ın inovatif materyaller ve rahat kesimlerle tasarladığı pantolonlar, erkekler için hafifliğin tanımını yeniden yapıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri