Doğtaş Mobilya Makedonya pazarına girdi

12 Ekim 2017 Perşembe

Hem yurt içinde hem de yurt dışında yeni mağazalarıyla satış ağını genişleten Doğtaş Mobilya, yeni mağazasını Makedonya’da açıyor. Tarzı, şıklığı ve rahatlığıyla bir mobilyadan çok daha ötesini sunan Doğtaş, tasarım ve gerçek konforu Makedonyalılarla tanıştırıyor

dogtas-mobilya-makedonya-pazarina-girdi

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, 2017 başında göstermiş olduğu hızlı büyümeyi, yılın 2’nci yarısında da devam ettiriyor. Mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş, yeni mobilya mağazalarını hızla faaliyete geçiriyor.

 

Tasarım ve trendler konusunda öncülük ederek, modern ve kullanışlı mobilyalar üreten Doğtaş, 18 Ekim Çarşamba saat 12.00’de Makedonya’da ilk Doğtaş Exclusive mağazasını açıyor. 800 m2 büyüklüğündeki mağazasında yer alan tasarımlarla Makedonya’ya konforu getirecek olan Doğtaş, ürün çeşitliliği ve çağdaş stiliyle fark yaratacak.

 

200’e yakın mağazasıyla Türkiye’nin tanıtımına ve ülke bilinirliğine de katkı sağlayan Doğtaş, en şık oturma gruplarından, yemek odalarına, yatak odalarından genç mobilyalarına ve birbirinden özellikli yataklara kadar portföyünde bulunan geniş ürün yelpazesiyle Makedonya pazarında yerini alıyor.

 

32 ülkeye aktif olarak ihracat yapan Doğtaş’ın 150 tane Türkiye’de, 46 tane de dünyanın seçkin noktalarında konsept mağazası bulunuyor. İhracatını ağırlıklı olarak İngiltere, Almanya, İsviçre, Bosna Hersek, S. Arabistan, Cezayir ve Azerbaycan’a gerçekleştiren Doğtaş, 2017 yılında 44 yeni satış noktası açmış olmayı hedefliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri