Dolphin, yarıyıl tatilinde eğlence dolu

04 Şubat 2013 Pazartesi

Dolphin AVM, yarıyıl tatilinde çocuk misafirlerine keyifli zamanlar geçirtecek renkli ve sanatsal aktiviteler hazırlıyor

dolphin-yariyil-tatilinde-eglence-dolu

 

Dolphin AVM, ziyaretçilerine çocuklarıyla beraber eğlenceli vakit geçirebileceği etkinlikler sunuyor. Ulusal çapta fuarlara katılarak “bonsai” sanatının tanıtılmasında önemli katkılarda bulunan Yalova Bonsai Derneği’nin “Bonsai Sanat Sergisi”ne Dolphin ev sahipliği yaptı. Bonsai eserleri 30-31 Ocak ile 1, 2 ve 3 Şubat günlerinde Dolphin Center’da sergilendi. Aynı zamanda Bonsai Sanat Günleri kapsamında, özellikle çocuk ziyaretçilere bonsai sanatı hakkında eğitimler verildi.

Neşe Erberk Anaokulu’ndan gösteri
Neşe Erberk Anaokulu öğrencileri 2 Şubat Cumartesi günü 11.00-19.00 saatleri arasında gösteri, eğlenceli yarışmalar ve yaratıcı atölye etkinlikleri düzenledi.

Garfield Dolphin‘de
Dünyanın en tembel kedisi Garfield, 9 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’te Dolphin’de, özel dansı ve eğlenceli şovu ile çocuklarla birlikte olacak. Ayrıca çocuklar Garfield’dan imza alıp, fotoğrafta çektirebilecek.

Düş Bahçesi Anaokulu’ndan Seramik Atölyesi
Düş Bahçesi Anaokulu’nun uzman eğitmen gözetiminde çocuklar, birbirinden yaratıcı ve eğitici atölye çalışmaları ile keyifli bir tatil geçirme fırsatı yakalayacak. Düş Bahçesi Anaokulu’nun 9 Şubat Cumartesi günü 13.00-16.00 saatleri arasında seramik atölyesi ve yaratıcı sanat atölyesi de yapılacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri