Dubai tatili hediyeniz NeoPlus’tan

13 Haziran 2013 Perşembe

NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi Babalar Günü’ne özel hazırladığı kampanya ile 1-14 Haziran günleri arasında en çok alışveriş yapan ilk 20 kişi Burcu Çetinkaya’nın aracına binmeye hak kazanacak ayrıca 16 Haziran’da gerçekleştirilecek lastik değiştirme yarışmasına katılarak çift kişilik Dubai tatili kazanacak

dubai-tatili-hediyeniz-neoplustan

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, 1- 14 Haziran günleri arasında Babalar Günü’ne hazırladığı özel kampanya ile mağazalarından en çok alışveriş yapan ilk 20 kişi 15 Haziran’da NeoPlus Outlet açık otopark alanında Burcu Çetinkaya’nın aracına binmeye hak kazanacak.

Ayrıca 16 Haziran’da ise Burcu Çetinkaya’nın aracı AVM içeresine alınacak ve lastik değiştirme yarışması gerçekleştirilecek. Yarışma sonunda finale kalan iki kişi Burcu Çetinkaya ile yarışacak ve birinci gelen bir kişi çift kişilik Dubai Uluslararası Yarışı’na gitmeye hak kazanacak. 

30 Kasım – 2 Aralık günleri arasında Dubai’de konaklama, Ferrari World turu, Yas Marina pistine giriş, Yas Marina pistinde araç kullanma deneyimi ve çöl safarisi deneyimi yaşama fırsatı yakalayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri