Dünya çocuklar Forum Aydın’da buluşacak

20 Nisan 2015 Pazartesi

Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı günlerce sürecek neşe dolu etkinliklerle kutlayacak

dunya-cocuklar-forum-aydinda-bulusacak

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını günlerce sürecek bir eğlence şölenine dönüştürüyor.

23-25 ve 26 Nisan günleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler boyunca, Bahar Konseri ve müzik dinletileriyle eğlenecek olan minikler, bayram kortejine katılacak, ülke danslarını izleyecek ve 23 Nisan özel sergisini gezebilecek.

En güzel rüya ödüllendirilecek
Forum Aydın’ da bayram coşkusu 23 Nisan Perşembe günü gerçekleştirilecek kortejle başlayacak. Saat 15.00’de başlayacak kortej, Zeytin Meydanı’nda son bulacak. Kortejin ardından, Başak Koleji, Özel İlkumutlar Kreşi ve Çocuk Dünyası Anaokulu gösterileriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Litvanya'dan 23 Nisan coşkusuna katılmak için gelecek öğrencilerin ülkelerine özgü dansları da şenliğe renk katacak.

Forum Aydın’da gerçekleşen resim yarışmasına katılarak ‘En Güzel Rüya’larını resmeden çocuklar da ödül töeninde buluşacak. Birinci katılımcının Paris Disneyland seyahati, ikincinin Sony PS4, üçüncünün ise iPad kazanacağı yarışmanın sonunda, ilk üçe girmeye değer bulunan resimlerin minik sahipleri, 23 Nisan Perşembe günü 17.30’da gerçekleştirilecek ödül töreninde hediyelerini alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri