Dünya markası Türkiye pazarına Clarks’la girdi

04 Aralık 2014 Perşembe

Dünya’nın en ünlü desen markalarından birisi olan Orla Kiely, Türkiye’de Clarks mağazalarında yerini aldı

dunya-markasi-turkiye-pazarina-clarksla-girdi

Desenleri ile fenomen haline gelen tasarımcı Orla Kiely, bahar/yaz sezonda muazzam başarı sağlayan Clarks ile olan işbirliğine devam ediyor. İkinci sezon için de ortaklıklarını ‘Queen of Prints (Baskıların Kraliçesi)’ temasıyla sürdürüyor. Orla Kiely & Clarks işbirliği tasarım ayakkabılar 2 Aralık itibari ile ilk kez Türkiye’ye Clarks mağazalarında yerini buldu.

Renk, desen ve doku aşkıyla tanınan Kiely, 60’lara ve 70’lere kendi çağdaş stilini taşıyarak 2014 Şubat ayında Londra Moda Haftası’nda ilk kez görücüye çıkan altı stilden oluşan koleksiyonu Clarks için oluşturdu. Oluşan Retro ve ikonik İngiliz esintisi büyük beğeni ile karşılandı.

Derlenmiş stil çeşitlerini kapsayan koleksiyon, Dora, alçak topuklu slipper stili makosen, Dotty, t-profilli bir orta yükseklikle platform topuklu ayakkabı, orta yükseklikte topuklu bir Mary-jane ayakkabısı olan Dorothy’nin yanı sıra Dotty, Dixie ve Dora gibi içinde modadan esintiler barındıran daha günlük stillerden oluşuyor. Bordo, aşı boyası ve kırmızının klasik yoğun sonbahar tonlarını cesur siluetler ve beklenmedik dokularla bir araya getiren koleksiyon, trendlerle belirlenirken aynı zamanda her modern kadının gardırobunda olması gerekenlere hitap ediyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri