Dünya şampiyonu Midtown’da

14 Aralık 2012 Cuma

Dünya onu "Mr. Magic" (Bay Sihir) lakabı ile tanıyor. Semih Saygıner, bilardo masası üzerinde üç top ile efsaneleşmiş vuruş tekniklerini göstermek ve söyleşi yapmak için 22 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da High Score Bowling ve Bilardo Lounge`da sevenleri ile buluşuyor

dunya-sampiyonu-midtownda

Dünya Bilardo Şampiyonluğu’nu ilk olarak 1994`de kazanan Semih Saygıner, Türkiye’de bilardonun federasyon haline gelmesini sağlayan kişi olarak Hollanda liginde 9 yıl, Portekiz liginde 3 yıl profesyonel oyunculuk yaptı ve bilardo literatürüne "Semih Saygıner Magic Shots" (Semih Saygıner'in Sihirli Vuruşları) olarak geçti, 42 özel vuruş tekniğine sahip olup bilardoda dünyadaki en önemli isimlerden biri oldu.

Dünyanın en büyük ıstaka üreticisi İtalyan Longoni firması, dünyanın en pahalı seri üretim ıstakasını dünya şampiyonu Semih Saygıner adına üretti.

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam alanı Midtown Alışveriş Merkezi’nde açılan High Score Bowling ve Bilardo Lounge ile eğlenceye yeni bir soluk geliyor. Dört adet yarış masası, dört adet Amerikan Bilardo masası, 8 hat`lı bowling salonu, dart, PlayStation oyun merkezi ile her yaştan ziyaretçi için eğlenceli bir faaliyet alanı Bodrumluları bekliyor. Arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz ve keyifli saatler geçirebileceğiz mekanda Türkiye çapında ünlü hocalardan da bowling ve bilardo konusunda eğitim alabiliyorsunuz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri