Dünyanın en büyük Koton’u Ankara Kızılay’da

08 Haziran 2016 Çarşamba

Koton, Ankara Kızılay Meydanı’nda dünyadaki en büyük mağazasını açtı. Toplam 4 bin 500 metrekare satış alanına sahip dünyanın en büyük Koton mağazası Ankaralılarla buluştu

dunyanin-en-buyuk-kotonu-ankara-kizilayda

 

Türkiye’nin moda ve giyim sektörünün öncüsü Koton, dünyadaki en büyük mağazasını Ankara’da açtı. Kızılay’da, yıllardır Ankaralıların buluşma yeri olan Atatürk Bulvarı ve Ziya Gökalp Caddesi’nin kesiştiği noktada, bundan böyle dünyanın en büyük Koton Mağazası Ankaralı moda severlere hizmet verecek. 4500 metrekare satış alanına sahip mağaza, üç kattan oluşuyor.


Ankara Kızılay mağazası ile birlikte 165’ü yurt dışında, 280’den fazlası yurtiçinde olmak üzere 450 mağazada, dünya genelinde ise 800’den fazla satış noktasında bulunan Koton, 2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedefliyor.


Dünyanın en büyük Koton Mağazası’nın açılışıyla  ilgili konuşan Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz “Koton olarak, bugün geldiğimiz nokta ve sahip olduğumuz başarılar, kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda benimsediğimiz iş politikamızın ne kadar doğru olduğunun bir göstergesi.İnandığımız yolda hız kesmeden devam ediyor ve  2016 yılında da yüzde 50’lik bir büyüme hedefleyerek, yurt içinde 40, yurt dışında 51 olmak üzere, toplam 91 yeni mağaza açıyoruz. Dünyanın en büyük Koton’u da bu mağazalar arasında bizim için en özeli oldu.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri