Dünyanın konuştuğu oyun Lazer Arena Midtown’da

16 Ekim 2012 Salı

Bodrum’un yeni moda ve eğlence merkezi Midtown, Lazer Arena ile ziyaretçilerini gizli tapınaklar arasında heyecanlı ve soluk soluğa bir mücadeleye davet ediyor

dunyanin-konustugu-oyun-lazer-arena-midtownda

Günümüzde gerçekçi animasyonlarla oluşturulan oyunlar artarken, birebir mücadele edip arkadaşlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olarak Lazer Arena, macera severleri teknolojinin içine davet ediyor.

Gerçek efektler ve kostümleriyle beraber Lazer Arena, ses-ışık oyunları, fantastik dekorlarıyla dünya genelinde her gün yaklaşık 3 milyon kişinin oynadığı popüler bir strateji oyunu haline geldi. İki ekibin silahlarıyla birebir savaştığı Lazer Arena’da oyuna kendi ekibinizle katılabileceğiniz gibi, sizin adınıza da ekip oluşturulabiliyor.

Lazer Arena sizi kapıda karşıladıktan sonra Maya uygarlığındaki tapınaklarda lazer zırhınız ve sonsuz ateşleme gücü olan lazer tabancanızla yolculuğa çıkarıyor; gizli tapınaklar arasında heyecanlı ve soluk soluğa bir mücadeleye başlıyorsunuz.

Karşı takımın kalesini fethetmek
Oyun sizi fantastik bir ortamda ağırlıyor; gizli koridorlar, sis efektleri, blacklight sayesinde adeta labirente dönüşen oyun alanında oyuncunun amacı, tropik ormanlardan gelen gizemli sesler arasında, sessizliği koruyarak hedefine yaklaşmak ve karşı takımın kalesini vurmak. 15 dakika süren bu macerada defalarca lazerlenme hakkı olan oyuncunun vurulduğunda tüm yelek ve silahındaki lazerleri 5 saniye için sönüyor. Oyun bu 5 saniye içinde vurulmuş oyuncuya kaçma ve saklanma fırsatı vermekte. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri