ebebek’in ilk reklam filmi yayında

14 Şubat 2014 Cuma

ebebek, 11 saniyede 28 günlük kampanyaya davet ediyor

ebebekin-ilk-reklam-filmi-yayinda

Bebek ürünleri alışverişinde akla gelen ilk firma ebebek’in, şubat ayı boyunca her gün yüzde 28 indirim sunan kampanyasına ilişkin reklam filmi, ATV, Star, FOX ve çocuk kanallarında gösterilmeye başladı. Kampanya filmi, ebebek’in televizyon için hazırladığı ilk reklam  olmasıyla da dikkat çekiyor.

ebebek, şubat ayında ‘28 günde yüzde 28 indirim’ sunan kampanyasını televizyona da taşıdı. ebebek’in televizyonda yayınlanan ilk reklam filmi “Kışın en sıcak fırsatı Şubat ayı boyunca ebebek’te” diyerek başlıyor. Film, 28 günde her gün farklı ürünler ve markalarda yüzde 28 indirim olduğunu 11 saniye gibi kısa bir sürede seyirciyle paylaşıyor.

Hem ebebek mağazaları ve hem de ebebek.com’da geçerli olan bu çok özel kampanyada 82 markanın pek çok ürünü bulunuyor. Bebek bezinden oyuncağa, oto koltuğundan giysiye, bebek arabasından biberona kadar her gün farklı markaların farklı ürünlerini anne babalar yüzde 28 indirimle sahip olabilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri