Efsane bisküvi Oreo Türkiye’de

10 Mayıs 2013 Cuma

12 ülkede üretimi, 74 ülkede satışı olan 100 yıllık efsanevi bisküvi Oreo, Haziran ayında Türkiye’deki tutkunlarıyla buluşuyor

efsane-biskuvi-oreo-turkiyede

Milka, Jacobs, Cadbury gibi dünyanın en çok sevilen yiyecek ve içecek markalarının üreticisi Mondeléz International, 21’inci yüzyılın en çok satan bisküvisi Oreo’yu Haziran ayında Türkiye’ye getiriyor. Amerika’da 1912 yılında piyasaya sürülen ve yapılan araştırmalara göre her 10 aileden 9’unun tercih ettiği efsanevi bisküvi Oreo, Türk tüketicileri tarafından da yakından takip ediliyor.

Gelecek yüzyılda görmek istenilen ürünler araştırmasında, yüzde 86 gibi yüksek bir oyla gazeteden sonra 2’nci sırada yer alan Oreo, Türkiye’de Mondeléz International aracılığıyla ilk olarak Migros süpermarketlerinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

100’üncü yılını dolduran ve yılda 25 milyar kez tüketilen Oreo, tüm dünyada “Döndür Aç, Kremasını Tat, Süte bandır” sloganıyla tanınıyor. Oreo’nun kıtır bisküvisi ve muhteşem kremadan oluşan zengin lezzeti ürünü vazgeçilmez kılıyor. Yoğun kakao lezzeti ve kremasının sütle olan uyumu ile fark yaratan Oreo, Facebook platformundaki 4 milyon üye sayısıylada ön plana çıkıyor.

Mondeléz International, tarafından Türkiye’ye getirilen Oreo’nun ilk olarak satışı Migros süpermarketlerinde gerçekleşecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri