Eğlenceli sömestr Kentplaza’da

21 Ocak 2015 Çarşamba

Kentplaza AVM, yıl boyunca çocuklar için gerçekleştirdiği renkli etkinliklere, sömestr tatilinde de devam ediyor

eglenceli-somestr-kentplazada

Avm Partners tarafından yönetimi yapılan Kentplaza AVM, sömestr tatilinde minikleri düzenlediği etkinliklerle hem eğlendirecek hem eğitecek. 24 Ocak – 1 Şubat günleri arasında, Kentplaza’da özel olarak oluşturulacak olan alanda çocuklar, her gün saat 12.00’den 19.00’a kadar çok sevdikleri Lego’larla doyasıya atölye çalışması gerçekleştirebilecek.

Yarıyıl tatilinde küçüklere ‘Lego Atölye Çalışması’ ile unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanan Kentplaza, bu etkinlikle çocukların hayal dünyalarının da gelişmesine katkı sağlayacak. Kentplaza’da özel olarak tasarlanan, dev etkinlik alanında geleceğin mühendisi olmaya aday Konyalı çocuklar, yepyeni Lego setleriyle oynamanın tadını çıkarırken, dev Lego karakterleriyle de hatıra fotoğrafı çektirmenin heyecanını yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri