Eğlendiren ve öğreten etkinlikler Primemall Antakya’da

19 Ocak 2016 Salı

Kentin ilk yaşam merkezi olan Primemall Antakya, öğrencilere unutulmayacak bir yarıyıl tatili yaşatmaya hazırlanıyor

eglendiren-ve-ogreten-etkinlikler-primemall-antakyada

22 Ocak gününde okulların yarıyıl tatiline girecek olmasıyla birlikte Primemall Antakya’da etkinlikler artıyor. Primemall Antakya, yarıyıl tatili boyunca her gün farklı bir atölye çalışması ile küçük ziyaretçilerini ağırlayacak.  Çocuklar tişört boyama atölyesinde tişörtlerini kendileri yaparken, çikolata ve kurabiye atölyesinde yeteneklerin geliştirip, doktorlar atölyesinde hem eğlenip hem yeni bilgiler öğrenecek.


Öğrenciler, atölye çalışmaları, tiyatro gösterileri, kukla yapımı ile çocuklar geride kalan okul döneminin stresinden uzaklaşırken basketbol etkinliği ile de hem eğlenip hem sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca 23-24 Ocak günleri arasında karneleri ile danışma bankosuna başvuran her çocuk hikâye kitabı ve lunapark kuponu sahibi olabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri