Üçge’de 23 Nisan coşkusu

25 Nisan 2013 Perşembe

Üçge bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Çekirge İstasyon Kır Bahçesi’nde düzenlenen eğlenceli bir etkinlikle kutladı. Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu anlamlı günde Üçge çalışanları ve çocukları 23 Nisan coşkusunu birlikte paylaştı

ucgede-23-nisan-coskusu

Üçge çalışanları ve çocuklarının bir araya geldiği 23 Nisan şenliğinde çocuklar, palyaçolarla birlikte oyunlar oynayarak, şarkılar söyleyerek, şiirler okuyarak ve birlikte dansederek doyasıya eğlendi. 23 Nisan kapsamında Üçge tarafından düzenlenen “Çocuklarımızın Gözüyle Alışveriş” temalı resim yarışmasında dereceye giren resimler, bu etkinlikte açıklandı ve ödüller sahiplerini buldu.

Üçge Mağaza Ekipmanları AŞ Sac Şekillendirme bölümünden Mehmet Altıntaş’ın oğlu Niyazi Altıntaş yarışmanın birincisi oldu. Niyazi Altıntaş’a bisiklet ödülü Mali ve İdari İşler Yönetmeni ve Üçge İcra Kurulu Üyesi Seçkin Yüksel tarafından takdim edildi. Üçge DRS AŞ Sac Şekillendirme bölümünden Adnan Yıldırım’ın kızı İremnur Yıldırım, yarışmanın ikincisi oldu. İremnur Yıldırım’a tablet bilgisayar ödülünü Üçge Genel Üretim Yönetmeni ve İcra Kurulu Üyesi Özden İnce verdi. Üçge Mağaza Ekipmanları AŞ Blok Raf bölümünden Ahmet Sırlı’nın kızı Rümeysa Sırlı, yarışmanın üçüncüsü oldu. Rümeysa Sırlı’ya MP3 çalar ödülü Üçge Lojistik Yönetmeni Celal Emre tarafından verildi.

Üçge Mağaza Ekipmanları AŞ Ahşap bölümünden Sinan Köseer’in kızı Ecem Deniz Köseer ve Üçge Mağaza Ekipmanları AŞ İstanbul Bölge Pazarlama Satış Bölümü’nden Derya Dikme’nin kızı Ezel Eylül Dikme ise mansiyon ödülü kazandı. Mansiyon ödülü olan MP3 çalar hediyesi Üçge Üretim 4 Yönetmeni Selma Sünnetçioğlu tarafından takdim edildi.

Resim yarışmasına katılan tüm çocukların resimleri Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi katkılarıyla 23 Nisan’dan 28 Nisan akşamına kadar Kent Meydanı AVM çarşı katında sergilenecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri