Ekranların bir numarası Palladium’da belli oldu

24 Mayıs 2016 Salı

Bugüne kadar yaptığı organizasyon ve yarışmalarla onlarca genci şov dünyasına kazandıran organizatör Banu Noyan, Model of Celebrity yarışmasıyla podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak için bu kez Palladium AVM'deydi

ekranlarin-bir-numarasi-palladiumda-belli-oldu

Banu Noyan, Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez ile konuk jüri üyesi Palldium AVM Müdürü Ayşen Yerşen'in de yer aldığı Model of Celebrity seçmelerine 200 genç katıldı. 17 kişinin yarı finale kaldığı yarışmaya jüri üyelerinin sözleri damga vurdu. Sunuculuğunu Şenol İpek'in üstlendiği Model of Celebrity'yi izleyenler arasında İpek'in eşi Bircan İpek de vardı. Bircan İpek jüriye, “Bir dizinin reyting alması neye bağlı? Medyatik ilişki oyuncuyu kurtarır mı? Dizinin reyting almasını sağlar mı?” diye sordu.


Oyunculuğun tek bir şeye bağlı olmadığını belirten ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan: “Bir dizinin tutması için önce iyi oyuncu olmanız lazım. Sonra doğru proje, doğru partner... Kendi kimliğiyle çok fazla göz önünde olan insanın oyunculuğuna  ikna olmuyoruz. Mesela Hülya Avşar dönem dizisinde oynadığı zaman ikna olmuyoruz. Çok iyi bir oyuncu, çok başarılı. Altından kalmayacağı rol yok ama o çok Hülya Avşar... Artık ondan Safiye Sultan olmaz. Çünkü o Hülya Avşar...” yanıtını verdi.


Her hafta tatlı atışmalar yaşayan Armağan Çağlayan'la Uğurkan Erez, bu kez de 'jön' tartışması yaşadı. Uğurkan Erez: “Burak Özçivit her zaman 'Ben bir numara olacağım' derdi. Sonunda oldu.” deyince Armağan Çağlayan: “Uğurkan Bey Kenan İmirzalıoğlu'yla Kıvanç Tatlıtuğ'u harcadınız. Geçen hafta Türkan Şoray tartışmasından dolayı Bergüzar Korel'le Fahriye Evcen beni aradı. Kıvanç'la Kenan da sizi arasın.” yanıtını verdi. Organizatör Banu Noyan ise: “Siz hala kimlerdesiniz? Bir numara Barış Arduç.” deyince AVM misafirlerinden büyük alkış aldı. Barış Arduç hayranları çığlıklar ve alkışlarla Barış Arduç diye bağırdı.


Uğurkan Erez: “Bundan 18 sene önce bütün erkek mankenler 1.88-1.90 boylarındayken Esin Moralıoğlu ve Pınar Altuğ geldi. Onların da boyu 1.78... Kısa dediler. Ancak ben Kuşadası'nda bir defilede izlemiştim Pınar Altuğ'u, 1.90 gibi yürüyordu. Yaşı 40'ı geçse de hala öyle yürür.” sözleriyle Altuğ'a övgüler yağdırdı. Oyuncuda star ışığının olması gerektiğini söyleyen Uğurken Erez, genç oyuncu Gizem Karaca ile ilgili: “Bir gün bana geldi 'Yeni bir dizi var' diye... Sıfırdan başladı. Hocalar tuttu, ders aldı.” deyince Armağan Çağlayan: “Hocaları ben tuttum, parasını ben ödedim.” dedi. Ünlü koreograf da: “Ben hiçbir şey ödemedim. Bütün işi Armağan çözdü. Ben mankenim demek, oyuncuyum demek kolay. Önemli olan çalışıp çabalayarak bir yerlere gelmek.” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri