Emel Sayın fotoğrafları Kale’de

11 Nisan 2014 Cuma

Emel Sayın adına Türkiye ve dünyada yapılan en büyük fotoğraf sergisi, hiçbir yerde göremeyeceğiniz fotoğraflarla 16 Nisan’da Kale Outlet Center’da sergilenecek

emel-sayin-fotograflari-kalede

Kale Outlet Center, 26 bin metrekare olan tüm alanını, tim koridorlarını, mağaza vitrinlerini, yani AVM’nin içindeki gözün gördüğü her bir metrekareyi Türk sanat müziğinin sevilen ismi Emel Sayın’ın fotoğraflarına ayırdı.

Aylar boyunca çok büyük bir arşiv çalışması yapıldı, tam 50 kişi Emel Sayın fotoğraflarını aradı, buldu, baskıya yetiştirdi. Bu heyecana Emel Sayın’ın hayranları da eşlik etti, pek çok fotoğrafa Emel Sayın sevenlerden ulaşıldı; Hatay, Ankara, Yalova, İzmir’den fotoğraflar ulaştırıldı. Bin adet fotoğrafın en yeni teknoloji ile baskısı yapıldı, fotoğrafların temizlenmesi, bakımı ve basımı tam 3 ay sürdü.

Kale Outlet Center’da setlerden galalara, gazete küpürlerinden en özel kareleriyle çektirdiği fotoğraflara, yaşamının en güzel anlarına kadar “Emel Sayın” fotoğrafları meraklılarına sunulacak. Emel Sayın fotoğrafları sergisinin satışından elde edilecek gelir, Emel Sayın’ın da isteği üzerine Birlik Ortopedik Engelliler Derneği’ne bağışlanacak. Fotoğraf sergisinin açılış tarihi 16 Nisan Çarşamba günü yapılacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri