En ala ramazan İnegöl AVM’de

03 Temmuz 2014 Perşembe

İnegöl AVM’de ramazan coşkusu başladı. Saat 12.00’den 24.00’e dek süren; haftanın farklı günlerinde birbirinden farklı etkinliklerle İnegöl AVM’de ramazan doya doya yaşanıyor

en-ala-ramazan-inegol-avmde

Tüm özel günler için birbirinden farklı ve zengin etkinlikler hazırlayarak ziyaretçilerine kaliteli ve özel zamanlar yaşatan İnegöl AVM, ramazanda da bir ay boyunca muhteşem  etkinliklerle ziyaretçilerine nostaljik ve dolu dolu bir ramazan yaşatmaya hazırlanıyor.

30 gün boyunca her akşam iftarda muhteşem bir fasıl eşliğinde kutlanan damazan,  ziyaretçilere tespih, eşarp ve lokum ikramıyla devam ediyor. Yemek katında ise İnegöl AVM ziyaretçilerini birbirinden zengin yemek çeşitleri ile muhteşem iftar mönüleri bekliyor.    
Çarşamba, cuma, cumartesi, pazar günleri ise geleneksel gölge oyunu Hacivat- Karagöz, Aşuk ile Maşuk gösterisi, sihirbaz gösterisi, ateşbaz gösterisi ve çocuk drama etkinlikleri İnegöl AVM’lilerle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri