‘En değerlisi annemle gezmeler’

07 Mayıs 2014 Çarşamba

Bir tasarım markası olan tosbaa’dan ‘Anneler Günü’ne özel Selfie Kampanyası’: “Annemle Gezmeler”

en-degerlisi-annemle-gezmeler

“Aklındaki dünyayı, gerçeğe dönüştürenlerin markası” olarak tanınan tosbaa, anneleri evlerinden çıkmaya çağırıyor. Kampanyada anneler ve çocukların caddelerde, sokaklarda, deniz kıyısında, parklarda, bir dağın tepesinde, tiyatroda, sinemada ya da bir sergide… kısaca, birlikte keyif aldıkları her yerde geçirdikleri güzel anları paylaşmayı amaçlıyor.  

“Annemle Gezmeler - Selfie Kampanyası” Anneler Günü’nden önce bitiyor. Amaç, kazananların annelerine hediyelerini 11 Mayıs’ta ulaştırabilmek.

2- 7 Mayıs tarihleri arasında, her yaştan katılımcı annesi ile yaptığı keyifli bir gezinti anını selfie (özçekim) çekerek facebook.com/ tosbaa sayfasında paylaşacak. En çok beğeni alan 15 fotoğraf sahibi, Anneler Günü’nde annesine ulaştırılmak üzere tosbaa markalı ürünlerden kazanacak.

Bunun yanında, 10-15 Mayıs tarihleri arasında kampanyanın ikinci ayağı devam edecek. Bu defa,  Anneler Günü’nde en sürpriz kutlamayı yapanlar ve bu anlarını selfie çekerek tosbaa’nın Facebook sayfasında paylaşanlara da tosbaa’nın sürpriz hediyeleri olacak.

tosbaa markası, bu anneler gününde mutfak önlüklerini satıştan kaldırarak annelere olan  çağrısına vurgu yapıyor. Sanatçılar Aydan Çelik ve Ayşe Türemiş’in desenlerinin İnci Bacacı’nın tasarımlarıyla buluştuğu “Al-Git” ve “Çık-Gel” çantaların da yer aldığı binlerce tosbaa tasarım ürününü satışa sunuyor. 

İşlevsel tasarımları erişilebilir fiyatlarla sunan tosbaa, “Hayat bir desen” ve “Hayat Bir de Sen” mottosunu ürünlerine yansıtan bir marka. Ünlü sanatçı ve tasarımcıların imzalı desenleri ve çizgileriyle bezenen ürünleriyle benzeri olmayan bir tasarım markası olarak tanınıyor ve yerli üretime önem veriyor. 
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri